Aktüel Medya Grubu Yayınları

Oto Aktüel Dergisi ve Oto Aktüel Haber Portalı
Aylık dergi olarak yayınlanan Oto Aktüel dergimiz ile “Türkiye’nin en dinamik otomobil haber portalı” sloganı ile 2012 yılından beri yayında olan www.otoaktuel.net sektörün nabzını tutmaya devam ediyor. Özgün dili ve organik okuruyla öne çıkan www.otoaktuel.net sektörün sesi olmaya devam ediyor.
www.otoaktuelhaber.com ve www.otoaktueltv.com
Otomobil yayıncılığında önemli bir pazar payına sahip olan Aktüel Medya Grubu, www.otoaktuelhaber.com ile otomobil ve motor sporları yayıncılığına farklı bir format getirirken, www.otoaktueltv.com ile de otomobil ve motor sporları dünyasına görüntülü haberciliğiyle renk katacak…
Turkish Trade News Dergisi ve Üreten Türkiye ile ilklere…
İngilizce Türkçe yayınlanan Turkish Trade News Dergisi ve www.turkishtradenews.com haber portalı ile iş ve ekonomi dünyasının nabzını tutarken, Üreten Türkiye TV programı ile de ekonominin tüm bileşenlerinin dünya pazarlarında sesi oluyoruz.
Sektörel yayıncılıkta öncü…
Aktüel Medya Grubu, AutomotiveTurk, Airport LifeTurk, Airport Life News, Kamyon Haber, Gazete Lojistik ile de her sektörden geniş kitlelere ulaşmak için start verdi. Gazete Lojistik ile Kamyon Haber Gazetesi ve www.kamyonhaber.com yayına başladı, diğer yayınlarımız ise yayına hazırlanıyor.